#happysmiles

Photos + Videos + Location + Profile + Media

There was a lot of buzz in our dental clinics last week as our doctors performed dental checkups for budding fashionistas participating in the Mr and Ms Cute Competition. Dr. Seema and Dr. Satyaki thoroughly enjoyed the enthusiasm and fervour of our little stars. We applaud the initiative taken by Sey Yes Management for placing equal importance on a bright smile as on the other aspects of prepping the contestants! #readytosmile #dentalcheckup #complimentaryteethcleaning #happysmiles #mrandmrscute #childdentist #painless #alnahda2 #tecom #burdubai #tecom #childdentist #dentalcheckup #burdubai #readytosmile #complimentaryteethcleaning #painless #mrandmrscute #alnahda2 #happysmiles
One pic to mark the date - 23.05.18 Ethan looked at papa and said "Dada". TWICE. 😄 #babyethanlee #alexjunior #ourlilprince #ourhappypill #papasboy #mummysdarling #dada #firstwords #papahappylikebird #mamawannabelievehecalledhertoo #babytalk #babyblabbles #sgbaby #igbaby #happysmiles #babyethanlee #babyblabbles #ourlilprince #mamawannabelievehecalledhertoo #dada #mummysdarling #firstwords #babytalk #sgbaby #alexjunior #igbaby #ourhappypill #papahappylikebird #papasboy #happysmiles
#happysmiles Rewant Mishra #family #vegeterian #customerdelight #foodie #foodgasm #fun #food #foodblog #foodies #foodies ##foodporn @moturamprasadam #vrindavan #mathura #omaxe #eternity #thaali #ncr #lucknow #cluj #clujnapoca #up #jaipur #delhi #foodphotography #resturant #traditonal #cluj #up #lucknow #foodphotography #resturant #foodies #foodblog #food #traditonal #foodie #foodgasm #delhi #foodporn #customerdelight #mathura #clujnapoca #family #thaali #fun #jaipur #ncr #vegeterian #eternity #vrindavan #omaxe #happysmiles
💎😁CHARWHITE 💎😁SKONTO🎉🎉 -20% deri me date 26 MAY🎉🎉💎💎 www.charwhite.com 🌱🌱Charwhite eshte një zbardhues dhembesh I gjithi natyral ,qe ndricon dhe shkelqen dhëmbët tuaj, remineralizon dhe forcon smaltin dhe i jep gojës një detox të plotë. 🌱🍃☘️Eshte Pluhur 100% natyral- 100% vegan -Forcon zmaltin 🌱🍃Charwhite eshte nje alternative per shendetin tuaj oral me perberes te zgjedhur me kujdes te madh 100% natyral qe ne menyre te sigurte zbardh dhembet tuaj, forcon zmaltin e tyre dhe mban gojen e fresket. 🌱🍃☘️Nuk permban shtesa apo ngjyrues artificial 🌱🍃CHARWHITE është prodhuar në Gjermani me përbërës me cilësine me të lartë dhe të sigurt për çdo dite përdorimi kështu që ju mund të gëzoni dhëmbët 🌱🍃CHARWHITE Natyrale si ju pëlqen. 🌱🍃CHARWHITE ju jep dhëmbë të bardhë dhe buzëqeshje të bukur me fuqinë e të gjithë përbërësve natyrore dhe organike. 🌱🍃💋ÇFARË BËN CHARWHITE SPECIALE 🌱🍃Qymyr druri I aktivizuar I arres se kokosit Është një material shumë poroz me aftësinë për të absorbuar dhe hequr njollat kokëfortë dhe cngjyrimin nga brenda dhe ju jep dhëmbë të bardhë e të bukur. Qymyri i aktivizuar I kokosit lustron dhëmbët, heq toksina dhe rrit imunitetin tuaj. 🌱🍃💋Argjila Bentonite Tërheq gjëra të këqija dhe ju jep një detoksifik të përditshëm. Ajo remineralizon dhëmbët dhe forcon smaltin. 🍃🌱💋Lekura organike e portokallit Është shumë e efektshme ne zbardhimin e dhembeve ,ndihmon në heqjen e njollave. Lekura e portokallit nuk përmban acid limoni kështu që dhembet e tua perle do të jenë të shëndetshëm dhe të lumtur si kurre me pare. 🌱🍃💋Mente organike Cakton inflamacion dhe infeksionet e zonës së gojës. Gjithashtu zbut dhëmbët dhe ju lë me një ndjenjë të freskët dhe të pastër.🌱🍃😤🌿💋 #charwhite#allnatural#beauty#skincare#cute#happy#happysmiles #organibeauty #nochemicals #nontoxinskincare #naturalproducts #organic#whiteteeth#smile#beautifulsmile#vivaorganicsalbania🌱🍃🌿☘️ #smile #whiteteeth #nontoxinskincare #allnatural #organic #beauty #skincare #beautifulsmile #vivaorganicsalbania🌱🍃🌿☘️ #happy #organibeauty #cute #charwhite #nochemicals #naturalproducts #happysmiles
#happysmiles Rajesh Khurana #panipat #family #happy #smiles #omaxe #eternity #thaali #moturamprasadam #foodie #foodgasm #foodblog #food #foodies @travel_diaries_of_india #vrindavan #mathura #radha #iskontemple #ncr #up #cluj #clujnapoca #travel #iskontemple #moturamprasadam #cluj #up #smiles #foodies #food #foodblog #foodie #foodgasm #mathura #clujnapoca #happy #family #thaali #ncr #travel #radha #eternity #panipat #vrindavan #omaxe #happysmiles
Our Ultimate Fresh Breath Kit REALLY works ... TRUE STORY! Enjoy! ❄️ Your friends will too! 🌬 #oxyfresh #iloveoxyfresh #happysmile #happysmiles #happy #smiles #cleanteeth #freshbreath #transformyoursmile #createasmile #friends #bestfriends #friendduties #friendvibes #friendsdontletfriends #gotyourback #gotyourback #smiles #oxyfresh #friendduties #friends #friendsdontletfriends #cleanteeth #iloveoxyfresh #happy #freshbreath #friendvibes #bestfriends #transformyoursmile #createasmile #happysmile #happysmiles
【🌴南国リゾートのヤシの木ピアス🌴】 ・ ・ ・ ヤシの木のデザインとなっているつけ心地もとっても軽い夏にぴったりなピアスです🌻 ・ ・ ビーチやリゾートにぴったりのとってもおしゃれ可愛いピアスとなってます❤️ ・ ・ [minneからのご購入] →https://minne.com/@aaya0914 [BASEからのご購入]→https://ayachan0914.base.shop/ ・ ・ ・ #ヤシの木 #南国 #リゾート #サーフ #ビーズステッチ #ビーズピアス #夏 #デリカビーズ #海 #沖縄 #シンプルピアス #ビーズピアス #ピアス #イヤリング #オシャレ可愛い #大人可愛い #ハンドメイド #ハンドメイド作家 #ハンドメイド部 #ハンドメイドピアス #ハンドメイドアクセサリー #流行 #トレンド #お洒落 #お洒落さんと繋がりたい #handmade #accessory #fashion #minne #happysmiles #お洒落さんと繋がりたい #流行 #南国 #ピアス #トレンド #大人可愛い #handmade #夏 #デリカビーズ #沖縄 #ハンドメイドピアス #お洒落 #海 #リゾート #ビーズピアス #オシャレ可愛い #ハンドメイド部 #ハンドメイド作家 #シンプルピアス #ハンドメイドアクセサリー #ハンドメイド #サーフ #fashion #ビーズステッチ #minne #accessory #ヤシの木 #イヤリング #happysmiles
今日は少し肌寒かったですね✨🐶🐾 · Happy Wednesday ✨🐶🐾 · #kuroshiba#kuroshibainu#kuroshibainustagram#miperro#sweetpuppy#cutedoggy#smiledog#smilepuppy#smiledoggy#doggystagram#doggygram#doggys#instadoggy#lovepuppy#lovedoggy#lovelydogs#happydogday#happydoggy#mydoggy#chiens#monchien#meucachorro#ilmiocane#canefelice#chienstagram#perros#happysmiles#prettydog#cutestdogever#smileydog #doggygram #cutedoggy #chiens #kuroshiba #doggystagram #lovepuppy #doggys #happydoggy #ilmiocane #meucachorro #smilepuppy #mydoggy #miperro #happydogday #lovelydogs #sweetpuppy #kuroshibainu #prettydog #perros #kuroshibainustagram #smiledoggy #canefelice #smileydog #instadoggy #monchien #cutestdogever #lovedoggy #smiledog #chienstagram #happysmiles

social media share